Štěňátka plánujeme koncem roku 2019.


Co můžete od našich štěňátek čekat:

Snažíme se odchovávat zdravá štěňátka s exteriérem odpovídajícím standardu. Také se jim snažíme dát do vínku správnou sportovní povahu plnou temperamentu a výbornou socializaci úměrnou jejich věku. Štěňátka jsou kvalitně krmena, očkována, pravidelně ošetřovaná proti parazitům. Jsou označena mikročipem a mají vystavený pas. Do nových domovů odcházejí kolem osmého týdne věku. Kupní smlouva a poradenství je samozřejmostí.   

Podmínky rezervace štěňátek:

Před narozením štěňátek vytváříme v naší chovatelské stanici tzv. list čekatelů, což znamená, že si zapisujeme zájemce a jejich představy o budoucím pejskovi. V příhodnou dobu pak tyto zájemce vyzýváme k výběru štěňátka. Přednostní výběr štěňátek mají zájemci z čekatelské listiny. Tyto zájemce průběžně informujeme o všech zásadních novinkách, které se týkají štěňátek již v době březosti.

Naší chovatelskou stanici je možné po předchozí dohodě nezávazně navštívit a seznámit se s našimi pejsky a štěňátky, pokud aktuálně nějaká máme. Také je možné přijet se seznámit s plemenem aljašského malamuta, pokud si nejste jistí, zda je toto plemeno vhodné právě pro Vás.

Pokud si u nás vyberete konkrétní štěňátko, budeme po Vás požadovat zálohu. Záloha je ve výši 1/4 dohodnuté kupní ceny a dá Vám jistotu, že vybrané štěňátko bude rezervované právě pro Vás až do termínu odběru. Záloha je nevratná a v případě neodebrání štěňátka bude využita k pokrytí vzniklých nákladů. V případě uzavření kupní smlouvy bude záloha odečtena od celkové kupní ceny, která se platí při převzetí štěňátka.

Je-li štěňátko exportováno do zahraničí, je vždy nutné dopředu domluvit podmínky přijetí země, do které štěňátko cestuje.